Partnerstwo - Adamczuk Serwis Finansowy
Satysfakcja - Adamczuk Serwis Finansowy


Głównym atutem Adamczuk Serwis Finansowy są doświadczeni Pracownicy. Ze względu na różnorodność systemów informatycznych oraz produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez firmy ubezpieczeniowe, praca z nimi często bywa kłopotliwa Dzięki wieloletniej współpracy z różnymi TU wykształciliśmy najlepszy na rynku multiagencyjnym Dział Wsparcia Sprzedaży, będący w stanie pomóc naszym Partnerom i rozwiązać każdy problem pojawiający się w trakcie pracy z Klientami. Dodatkowego wsparcia udzielają również Regionalni Kierownicy Sprzedaży, odwiedzjący Partnerów bezpośrednio w ich biurach.

Uzupełnieniem naszej pracy jest również nowoczesny portal agencyjny który pomoże w doborze najbardziej atrakcyjnej oferty oraz sprawi, że praca będzie wydajniejsza i przyjemniejsza.Z uwagi na to, że posiadamy wieloletnie doświadczenie, możemy zaoferować Państwu sprawdzony model biznesowy, szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych oraz narzędzi wspierających pracę:

 • atrakcyjny oraz prosty sposób współpracy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
 • nowoczesny portal agencyjny służący do porównywania cen oraz sprzedaży polis
 • prostą formę zawarcia umowy pozwalającą na obsługę Klienta zarówno w biurze,jak i w domu
 • najlepsze wsparcie techniczne i merytoryczne ze strony wykwalifikowanego oraz doświadczonego Działu Wsparcia Sprzedaży, który pomoże Państwu rozwiązać wszelkie problemy w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych
 • pomoc Regionalnych Kierowników Sprzedaży działających na terenie całego kraju
 • atrakcyjne prowizje
 • dedykowany Dział Rozliczeń, który dba o płynne wypłaty prowizji
 • brak planów sprzedażowych
 • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami gratykfikujące aktywnie działających Partnerów
 • kompleksowe zaplecze szkoleniowe. Wśród prowadzonych przez nas bezpłatnych szkoleń są zarówno szkolenia licencyjne (152h), produktowe (48h) oraz warsztatowe (poszerzające wiedzę agentów, szkolenia z technik sprzedaży)
 • indywidualne oferty na ubezpieczenia korporacyjne wraz ze wsparciem specjalistów
 • brak wymogu wykupienia polisy OC multiagentaOd lat jesteśmy Partnerem biznesowym dla wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych na rynku. Dzięki tej współpracy wyrobiliśmy markę, która jest rozpoznawalna w całym kraju. Partnerstwo z niektórymi Towarzystwami sprawiło, że staliśmy się dla nich bardzo ważnym i strategicznym Partnerem.

MTU
Proama
Hestia
Warta
Gothaer
Interrisk
Compensa
AXA
Allianz
Aviva
Generali
You can drive
Concordia
Uniqa
TUZ
Zasięg działalności - Adamczuk Serwis Finansowy

Firma Adamczuk Serwis Finansowy posiada rozbudowaną sieć sprzedaży na terenie całego kraju, która jest stale rozbudowywana. Centrala firmy mieści się w Siedlcach, gdzie znajduje się, dostępny dla naszych Partnerów, Dział Wsparcia Sprzedaży. Obszar Polski został podzielony na makroregiony, za które odpowiadają dedykowani Regionalni Kierownicy Sprzedaży. Ich zadaniem jest codzienna współpraca z Partnerami, udzielanie im praktycznych rad i wskazówek w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych oraz obsługi systemów informatycznych.

Ofertę współpracy w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych kierujemy do osób posiadających lub chcących uzyskać status agenta ubezpieczeniowego. W obu przypadkach zapewniamy szkolenia i zajmujemy się wszelkimi kwestiami rejestracyjno-administracyjnymi. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Agentów oraz Pośredników do kontaktu z nami w celu uzupełnienia aktualnej oferty Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby procedura nawiązania współpracy przebiegła sprawnie i szybko. Nasza koncepcja współpracy obejmuje nie tylko same szkolenia, ale także opiekę doszkoleniową i wsparcie sprzedażowe w trakcie dalszej współpracy

Partnerstwo - Adamczuk Serwis Finansowy
ul. Bolesława Prusa 15 | 08-110 Siedlce
tel. 25 631 07 06 | tel. 25 633 42 54
www.asf.com.pl

Beata Adamiak
Kierownik Biura Wsparcia Sprzedaży
kom. 512 382 992 | beata.adamiak@asf.com.pl

Karol Łukasiuk
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
kom. 512 382 999 | karol.lukasiuk@asf.com.pl