Ubezpieczenia
komunikacyjne

  • dobre OC

  • pewne i solidne AC

  • ubezpieczenia NNW

Zapytaj o szczegóły

Ubezpieczenia
komunikacyjne

  • dobre OC

  • pewne i solidne AC

  • ubezpieczenia NNW

Zapytaj o szczegóły

Poznaj korzyści

Obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC). Właściciel pojazdu mechanicznego podlegającego rejestracji zobowiązany jest wykupić polisę OC .W tym przypadku nie ma znaczenia fakt czy samochód jest aktualnie użytkowany czy też nie. W ramach tego ubezpieczenia zakład ubezpieczeniowy przejmuje odpowiedzialność cywilną każdej osoby, która kierując pojazdem mechanicznym w okresie trwania ochrony ubezpieczeniowej wyrządziła szkodę ruchem tego pojazdu

Autocasco (AC) to ubezpieczenie dobrowolne które chroni pojazd od utraty, zniszczenia, uszkodzenia lub kradzieży pojazdu. W zależności od wybranego zakresu ubezpieczenia polisa autocasco zawierana jest w wielu wariantach oraz kilku metodach likwidacji szkód (ASO, warsztat partnerski, kosztorys). Skorzystaj z pomocy Doradcy Adamczuk Serwis Finansowy przy wyborze oferty ubezpieczenia dopasowanej indywidualnie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Zapewniamy najwyższą ochronę w najlepszej cenie!.

Assistance gwarantuje Ci komfort w codziennym użytkowaniu ubezpieczonego pojazdu, który może zostać zakłócony podczas nagłej awarii w drodze. Gwarantuje pomoc techniczną i medyczną nie tylko w razie wypadku drogowego, ale także w razie kradzieży pojazdu. Zapewnia ochronę całą dobę. Dzięki współpracy z kilkunastoma Towarzystwami jesteśmy w stanie zaproponować Ci wiele wariantów Ubezpieczenia Assistance, tak aby najlepiej dopasować je to Twoich oczekiwań.

NNW komunikacyjne – ochroną ubezpieczeniową objęte są następstwa nieszczęśliwych wypadków, polegające na uszkodzeniu ciała powodujące uszczerbek na zdrowiu lub śmierć ubezpieczonego, które nastąpiły w związku z ruchem pojazdów mechanicznych. Polisa NNW gwarantuje osobom ubezpieczonym wypłatę świadczenia bez względu na to, czy kierujący pojazdem ponosi odpowiedzialność za wypadek czy nie.

Ubezpieczenie szyb – pozwala na wymianę uszkodzonej szyby bez naruszania ubezpieczenia AC, jego istotą jest brak szkody minimalnej (w AC najczęściej 500 PLN) oraz brak utraty zniżek.

Otrzymałem pełną ofertę ubezpieczeniową dla mojego samochodu.

Kilka wariantów w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych oraz informacja o kosztach Auto Casco czy Assistance bardzo mi się podobało, cena była atrakcyjna. Oferta godna polecenia.

KRZYSZTOF
42 LAT

Siedlce

Jestem początkującym kierowcą i liczyłam się z tym że ubezpieczenie samochodu może sporo kosztować. Otrzymałam bardzo dobrą ofertę a dzięki rozłożeniu na raty koszt ubezpieczenia stał się jeszcze mniej uciążliwy.

JOANNA
23 LAT

Łosice

Znajdź

placówkę ASF

najbliżej Ciebie.

Siedlce - ASF Biuro

Centrala ASF 

Biuro Sprzedaży

ul. Armii Krajowej 18
Siedlce - Ergo Hestia
ul. Piłsudskiego 30
Siedlce - ASF Biuro

Centrala ASF 

Biuro Sprzedaży

ul. Armii Krajowej 18
Siedlce - Ergo Hestia
ul. Piłsudskiego 30
Łuków ul. Dmocha 21A
ul. Dmocha 21A
Łuków ul. Dmocha 21A
ul. Dmocha 21A
Międzyrzec Podlaski Pl. Jana Pawła II 9
Pl. Jana Pawła II 9
Międzyrzec Podlaski Pl. Jana Pawła II 9
Pl. Jana Pawła II 9
Sokołów Podlaski ul. Wilczyńskiego 3
ul. Wilczyńskiego 3
Sokołów Podlaski - Ergo Hestia
ul. Kilińskiego 12
Łuków ul. Dmocha 21A
ul. Dmocha 21A
Sokołów Podlaski - Ergo Hestia
ul. Kilińskiego 12

Wypełnij formularz –
Doradca skontaktuje się z Tobą!

Wyrażam zgodę, aby moje dane osobowe w zakresie obejmującym: imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail były przetwarzane przez Adamczuk - Serwis Finansowy Grzegorz Adamczuk ul. Armii Krajowej 18, 08-110 Siedlce (dalej: ,,ASF”) oraz ASF PREMIUM sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach ul. Armii Krajowej 18, 08-110 Siedlce (dalej: ,,ASF PREMIUM”) własnych celach marketingowych, co obejmuje m.in. prezentowania usług pośrednictwa ubezpieczeniowego i finansowego w tym przygotowania odpowiedniej oferty.