Kim jesteśmy

XXI wiek przyniósł zupełnie nowe trendy, zwiększyła się świadomość naszego życia. Istotną rolę zaczęło odgrywać bezpieczeństwo własne i bliskich nam osób. Rynek ubezpieczeń się rozrastał wprowadzając oferty dopasowane do potrzeb konsumentów. Właśnie to dało nam podstawę do stworzenia naszej firmy. Jesteśmy dla Was i dzięki Wam.

Firma Adamczuk Serwis Finansowy powstała w 2002 r. Początkowo podstawę naszej działalności stanowiło pośrednictwo ubezpieczeniowe. Już w pierwszych miesiącach pracy zostaliśmy wyróżnieni największą nagrodą – zaufaniem i zadowoleniem Klientów. Dało nam to możliwość większego rozwoju i nieustannie mobilizowało, aby sprostać największym oczekiwaniom. Od zawsze słuchaliśmy naszych Klientów. W odpowiedzi na duże zainteresowanie usługami bankowymi poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty kredytowe. To był początek drogi do zbudowania marki opartej na solidnych fundamentach.

A teraz? Teraz jesteśmy największą na rynku lokalnym firmą, która łączy działalność ubezpieczeniową i kredytową. Jednak nie zatrzymujemy się w miejscu, wręcz przeciwnie – daje nam to większą motywację do dalszego działania i poszerzania zakresu naszych usług nie zapominając przy tym dzięki komu i dla kogo jesteśmy.

Nasza misja

Naszą misją jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewnienie im komfortu i bezpieczeństwa, spokoju i pewności na każdym etapie życia. Jesteśmy w stanie to osiągnąć poprzez wartości takie jak:

PROFESJONALIZM

Nie zatrudniamy sprzedawców, zatrudniamy DORADCÓW - dlatego nasza praca skoncentrowana jest na efektach dla Klienta. Produkty oferujemy w sposób etyczny. Wiedza i umiejętności pracowników są głównym atutem umożliwiającym dobieranie optymalnych rozwiązań.

KADRA MENADŻERSKA

Atutem naszych zarządzających jest wyzwalanie energii pracowników, inspirowanie ich oraz motywacja do nieustannego rozwoju i poszerzania kwalifikacji

DOŚWIADCZENIE

Lata pracy oraz wdrażanie innowacyjnych pomysłów zakończonych sukcesami pozwoliły nam z dumą powiedzieć :” jesteśmy kompetentni i godni polecenia”

DYNAMICZNY ROZWÓJ

Skupiamy się na stabilnej i długotrwałej relacji z naszymi Partnerami. Inwestujemy w relacje. Dzięki takiej polityce mamy możliwość systematycznie powiększać sieć placówek.

UCZCIWOŚĆ

W centrum uwagi znajduje się Klient. Jego oczekiwania, potrzeby i satysfakcja. Stawiamy na wiarygodność dlatego zdobyliśmy cenne zaufanie i wzajemny szacunek.

Co robimy

Realizujemy strategię naszej firmy poprzez doradztwo. Pokazujemy różne formy i sposoby tak by pomóc w dobrym wyborze. Dzięki współpracy z wieloma instytucjami posiadamy pełną gamę rozwiązań finansowych i ubezpieczeniowych. Posiadamy potężną i solidną sieć sprzedaży wewnętrznej i zewnętrznej na terenie całej Polski. Aby współpraca z nami była jeszcze łatwiejsza systematycznie rozwijamy naszą sieć.